Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/563
Title: Фактори впливу на розвиток творчості майбутніх вчителів образотворчого мистецтва в процесі фахової підготовки
Authors: Гусєва, Катерина Василівна
Keywords: мотивація
творчій потенціал
креативне середовище
емоційне вигорання
соціокультурне середовище
художня творчість
художньо-образне мислення
майбутній вчитель образотворчого мистецтва
Issue Date: 2014
Publisher: КДПУ ім. В. Винниченка
Citation: Гусєва К. В. Фактори впливу на розвиток творчості майбутніх вчителів образотворчого мистецтва в процесі фахової підготовки / Катерина Василівна Гусєва // Наукові записки КДПУ. Серія: Педагогічні науки / ред. кол.: В. В. Радул [та ін.]. - Кіровоград : КДПУ ім. В. Винниченка, 2014. - Вип. 134. - С. 89-92.
Series/Report no.: педагогічні науки;
Abstract: У статті розглядаються фактори, що впливають на формування творчого мислення в навчанні. Виділяються зовнішні педагогічні умови, які виступають в якості стимулів розвитку внутрішніх, психологічних умов, що в свою чергу, визначають зовнішні умови. Організаційно-педагогічні умови навчання повинні спрямовуватися на розвиток творчого потенціалу учителя образотворчого мистецтва як інтегративного утворення, сукупності природних та набутих якостей. В результаті складних циклічно взаємодетермінованих факторів в структурі особистості, когнітивних процесів і соціальної ситуації в навчальному процесі виникають специфічні риси, що притаманні творчому мисленню студентів.
URI: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/563
Appears in Collections:Наукові видання каф-ри образотворчого мистецтва та дизайнуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.