Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/941
Title: Розвиток інформатики та інформаційних технологій у вищих навчальних закладах України у другій половині ХХ – на початку ХХІ століття
Authors: Ріжняк, Ренат Ярославович
Keywords: нормативно-правове забезпечення
інформатизація вищої освіти України
дистанційна освіта
вищі навчальні заклади України
програмне забезпечення
інформаційні технології
інформатизація навчального процесу
історія кібернетики
історія інформатики
інформатика
кібернетика
інформатизація
інформаційні технології
комп’ютерне навчання
електронне навчання
інформатизація бібліотек
автоматизація бібліотек
інформаційна система
автоматизована система управління
Issue Date: 2014
Publisher: КОД
Citation: Ріжняк Р. Я. Розвиток інформатики та інформаційних технологій у вищих навчальних закладах України у другій половині ХХ – на початку ХХІ століття : монографія / Ренат Ярославович Ріжняк ; [за ред. В. М. Орлика, тех. ред. В. Ф. Лисенко]. – Кіровоград : КОД, 2014. – 436 с. - ISBN 978-617-653-006-0.
Abstract: Розвиток інформатики та інформаційних технологій у вищих навчальних закладах України у другій половині ХХ – на початку ХХІ століття. У монографії досліджено становлення та розвиток інформатики та її впровадження у вищій школі України протягом другої половини ХХ – початку ХХІ століття. Простежено еволюцію нормативно-правового забезпечення розвитку інформатики та інформатизації вищої освіти, вивчено розвиток наукових ідей про інформатику та інформатизацію вишів України, досліджено історію апаратного та програмного забезпечення вищих навчальних закладів нашої держави протягом означеного періоду. Монографія розрахована на науковців, фахівців у галузі історії науки і техніки, викладачів, аспірантів, студентів вищих закладів освіти, а також на всіх, хто цікавиться історією інформатики та інформатизації.
URI: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/941
Appears in Collections:Наукові видання каф-ри математикиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.