Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/911
Title: Формування компетентностей особистості в сучасній школі
Authors: Авраменко, Ольга Валентинівна
Лутченко, Людмила Іванівна
Шлянчак, Світлана Олександрівна
Keywords: компетенція
система компетентностей
професійне становлення
комп’ютерна математика
комп’ютерно-орієнтована система навчання
високопрофесійний фахівець
інформаційна компетентність
Issue Date: 2010
Publisher: КОД
Citation: Авраменко О. В. Формування компетентностей особистості в сучасній школі : метод. посіб. / Ольга Валентинівна Авраменко, Людмила Іванівна Лутченко, Світлана Олександрівна Шлянчак. – Кіровоград : КОД, 2010 – 80 с.
Abstract: Робота спрямована на збагачення знань з теорії компетентнісного підходу в освіті. У ній формування компетентностей особистості в сучасній школі розглядається як альтернатива навчанню предметним знанням, умінням, навичкам (ЗУНам). У посібнику представлені різні підходи до трактування понять «компетенція» і «компетентність», показана варіативність у використанні цих понять. У систематизованому вигляді подана система компетентностей; висвітлені проблеми професійного становлення майбутніх фахівців та проведений їх аналіз у контексті дидактики й психології. Розглянуто та реалізовано на прикладах застосування систем комп’ютерної математики при здійсненні підготовки фахівців природничо-математичного циклу. Показані можливості урізноманітнення форм роботи у навчальних закладах через використання комп’ютерно-орієнтованих систем навчання. Видання розраховане на вчителів математики, викладачів математичних дисциплін, студентів математичних спеціальностей педагогічних вузів, які працюють з математично обдарованими учнями.
URI: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/911
Appears in Collections:Навчальні видання каф-ри прикладної математики, статистики та економікиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.