Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/475
Title: Емоційний інтелект у контексті розвитку особистості
Authors: Челало, Світлана Андріївна
Keywords: інтелект
емоційний інтелект
почуття
самореалізація
андрогенність
здібності
модель емоційного інтелекту
Issue Date: 2015
Publisher: КДПУ ім. В. Винниченка
Citation: Челало С. А. Емоційний інтелект у контексті розвитку особистості / Світлана Андріївна Челало // Наукові записки КДПУ. Серія: Педагогічні науки / ред. кол.: В. В. Радул [та ін.]. - Кіровоград : КДПУ ім. В. Винниченка, 2015. - Вип. 141, ч. 1. - С. 92-95.
Abstract: У статті розглядається суть поняття "емоційний інтелект", його структура, характеристика високого та низького EQ. Описується співвідношення емоційного інтелекту з типами особистості. В роботі науково підтверджено єдність емоцій, почуттів, напрямів дослідження емоційного інтелекту, подана історична довідка про EQ як феномен сучасності ХІХ століття, про який багато дискутують і обговорюють в наукових колах. Чітко описується емоційний інтелект бізнесменів у життєвих ситуаціях сьогодення, доповнений даними літератури. У статті подається порівняльна характеристика емоційного інтелекту у дітей, дорослих; описуються необхідні етапи розвитку EQ для успішної самореалізації особистості; розглядається самостійна можливість розвитку EQ зусиллями особистості. У статті науково підтверджено необхідність розвитку емоційного інтелекту як важливого засобу для успішного розвитку і самореалізації особистості.
URI: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/475
Appears in Collections:Наукові видання каф-ри теорії та методики фізичного вихованняItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.