Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/4745
Title: Сучасна українська літературна мова. Словотвір. Морфеміка.
Authors: Кричун, Людмила Петрівна
Огарєнко, Тетяна Анатоліївна
Issue Date: 2022
Citation: Кричун Л. П. Сучасна українська літературна мова. Словотвір. Морфеміка Практичні завдання / Людмила Петрівна Кричун, Тетяна Анатоліївна Огарєнко. - Кропивницький, 2022. - 67 с.
Description: Посібник містить матеріали з курсу сучасної української літературної мови (розділи Словотвір і Морфеміка), призначений для роботи на практичних заняттях, домашньої та самостійної роботи. У навчально-методичному комплексі представлено короткі теоретичні відомості із зазначеної частини навчальної дисципліни (у вигляді узагальнювальних таблиць), плани практичних і контрольних занять, домашні вправи й завдання для виконання в аудиторії. Матеріал розміщено з урахуванням того, що інших зошитів (наприклад, для домашніх/контрольних робіт) студент не буде вести. Цей навчальний посібник суттєво зекономить час студента на виконання різних видів практичних робіт, але дасть змогу викладачеві сформувати необхідні професійні компетенції. Рекомендовано для студентів-філологів денної та заочної форм навчання.
URI: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/4745
Appears in Collections:Наукові видання каф-ри української філології та журналістикиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.