Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/353
Title: Селянський син і князь в царстві духа (до 200 річчя від дня народження Великого Кобзаря, поета, художника Т. Г. Шевченка) : бібліографічний покажчик
Keywords: бібліографічний покажчик
Шевченко Тарас Григорович
Issue Date: 2014
Publisher: КДПУ ім. В. Винниченка
Citation: «Селянський син і князь в царстві духа» (до 200 річчя від дня народження Великого Кобзаря, поета, художника Т. Г. Шевченка) : бібліографічний покажчик / уклад. О. Є. Тронза ; бібліогр. ред. Я. В. Коробова ; відповід. за випуск О. А. Шульга. – Кіровоград : КДПУ ім. Володимира Винниченка, 2014. – 108 с.
Abstract: До відзначення 200-річчя від дня народження видатного українського поета, художника, громадського діяча та просвітителя Тараса Григоровича Шевченка (1814-1861), бібліотека КДПУ підготувала бібліографічний покажчик публікацій з фонду бібліотеки. До нього ввійшли статті з періодичних видань, наукових збірників, книги. Окремий розділ склали нормативні документи та електронні ресурси інтернет-сайтів. Включає літературу про Шевченкознавство викладачів КДПУ ім. В. Винниченка, публікації про вшанування пам’яті Т. Шевченка та художні твори авторів, присвячені Великому поету, також має «Іменний покажчик». Покажчик створено на базі електронного каталогу за період 2007-2014 рр., алфавітного та систематичного каталогів, систематичної та краєзнавчої картотек статей станом на 01.06.2014, адресований вчителям, науково-педагогічним та педагогічним кадрам, аспірантам, студентам, працівникам бібліотек освітньої галузі.
URI: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/353
Appears in Collections:Бібліографічні покажчики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Шевченко для печатит.pdf943,82 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.