Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/1545
Title: Компаративістські дослідження у галузі професійної підготовки вчителів для середньої школи як перспективний напрямок розвитку порівняльної педагогіки
Authors: Шандрук, Світлана Іванівна
Keywords: середня школа США
реформування системи освіти
компаративістське дослідження
професійна підготовка вчителя
Issue Date: 2011
Publisher: КДПУ ім. В. Винниченка
Citation: Шандрук С. І. Компаративістські дослідження у галузі професійної підготовки вчителів для середньої школи як перспективний напрямок розвитку порівняльної педагогіки / Світлана Іванівна Шандрук // Наукові записки КДПУ. Серія: Педагогічні науки / ред. кол.: В. В. Радул [та ін.]. - Кіровоград : КДПУ ім. В. Винниченка, 2011. - Вип. 101 – C. 364-371.
Series/Report no.: Педагогічні науки;
Abstract: (uk) У статті визначаються та обґрунтовуються перспективні напрямки компаративістських досліджень у галузі професійної підготовки вчителя для середньої школи в США.
(ru) В статье определяются перспективные направления компаравестических исследований в сфере профессиональной подготовки учителя для средней школы в США.
URI: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/1545
Appears in Collections:Наукові видання каф-ри англійської філологіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.