Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/1543
Title: Диференційований підхід до організації навчально-виховного процесу в гімназіях та реальних училищах у центральному регіоні україни (друга половина ХІХ - початку ХХ ст.)
Authors: Філоненко, Оксана Володимирівна
Keywords: навчально-виховний процес
центральний регіон
реальні училища
гімназійна освіта
диференційований підхід
Issue Date: 2011
Publisher: КДПУ ім. В. Винниченка
Citation: Філоненко О. В. Диференційований підхід до організації навчально-виховного процесу в гімназіях та реальних училищах у центральному регіоні україни (друга половина ХІХ - початку ХХ ст.) / Оксана Володимирівна Філоненко // Наукові записки КДПУ. Серія: Педагогічні науки / ред. кол.: В. В. Радул [та ін.]. - Кіровоград : КДПУ ім. В. Винниченка, 2011. - Вип. 101 – C. 341-351.
Series/Report no.: Педагогічні науки;
Abstract: (uk) У статті здійснено порівняльно-ретроспективний аналіз типів середніх навчальних закладів у центральному регіоні й розкрито диференційований підхід до навчання в гімназіях і реальних училищах у центральному регіоні кінця України в другій половині XIX –на початку XX ст.
(ru) В статье осуществлен сравнительно-ретроспективный анализ типов средних учебных заведений и раскрыт дифференцированный подход к обучению в гимназическом и реальном образовании в центральном регионе Украины во второй половине XIX –в начале XX в.
URI: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/1543
Appears in Collections:Наукові видання каф-ри педагогіки та освітнього менеджментуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.