Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/1525
Title: Організація впливу на емоційно-почуттєву сферу учнів як необхідна складова уроків художньої культури в школі
Authors: Куркіна, Сніжана Віталіївна
Keywords: художня культура
художньо-естетичне виховання
освітній процес
гуманістичне спілкування
мистецтво
емоційно-почуттєва сфера
мотиваційно-особистісне ставлення
драматургія уроку
Issue Date: 2011
Publisher: КДПУ ім. В. Винниченка
Citation: Куркіна С. В. Організація впливу на емоційно-почуттєву сферу учнів як необхідна складова уроків художньої культури в школі / Сніжана Віталіївна Куркіна // Наукові записки КДПУ. Серія: Педагогічні науки / ред. В. В. Радул [та ін.]. – Кіровоград : КДПУ ім. В. Винниченка, 2011. – Вип. 97. – С. 163-168.
Series/Report no.: Педагогічні науки;
Abstract: (uk) В статті пропонуються до розгляду методи, які доцільно застосовувати в галузі педагогіки мистецтва з метою організації впливу на емоційно-почуттєву сферу учнів. Зроблено спробу обґрунтування ефективності методу художньо-педагогічної драматургії в процесі підготовки і проведення уроків художньої культури в школі.
(ru) В статье предлагаются к рассмотрению методы, которые целесообразно применять в области педагогики искусства с целью организации влияния на эмоционально-чувственную сферу учеников. Сделано попытку обоснования эффективности метода художественно-педагогической драматургии в процессе подготовки и проведения уроков художественной культуры в школе.
URI: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/1525
Appears in Collections:Наукові видання каф-ри музичного мистецтва та хореографіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.