Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/1471
Title: Формування особистісного ставлення майбутніх учителів до морально-етичних цінностей та перетворення їх в особистісно-моральні переконання в умовах полікультурного середовища
Authors: Турчак, Анатолій Леонідович
Таран, Ірина Миколаївна
Keywords: підготовка майбутнього вчителя
особистісно-моральні
переконання
полікультурне середовище
морально-суспільні цінності
Issue Date: 2012
Publisher: КДПУ ім. В. Винниченка
Citation: Турчак А. Л. Формування особистісного ставлення майбутніх учителів до морально-етичних цінностей та перетворення їх в особистісно-моральні переконання в умовах полікультурного середовища / Анатолій Леонідович Турчак, Ірина Миколаївна Таран // Наукові записки КДПУ. Серія: Педагогічні науки / ред. В. В. Радул [та ін.]. – Кіровоград : КДПУ ім. В. Винниченка, 2012. – Вип. 103. – С. 36-42.
Series/Report no.: Педагогічні науки;
Abstract: (uk) У статті визначено окремі напрями формування особистісного ставлення майбутніх вчителів до морально-етичних цінностей і норм та перетворення їх в особистісно-моральні переконання з метою виховання учнів загальноосвітніх шкіл в умовах полікультурного середовища.
(ru) В статье определены некоторые направления формирования личностного отношения будущих учителей морально-этичным ценностям и нормам и преобразование их в личностно-моральные убеждения с целью воспитания учеников общеобразовательных школ в условиях поликультурной среды.
URI: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/1471
Appears in Collections:Наукові видання каф-ри педагогіки та освітнього менеджментуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.