Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/1467
Title: Становлення та розвитку жіночої освіти в центральному регіоні україни у другій половині ХІХ – на початку ХХ століття
Authors: Філоненко, Оксана Володимирівна
Keywords: жіноча освіта
центральний регіон
становлення
розвиток
жіночі навчальні заклади
Issue Date: 2011
Publisher: КДПУ ім. В. Винниченка
Citation: Філоненко О. В. Становлення та розвитку жіночої освіти в центральному регіоні україни у другій половині ХІХ – на початку ХХ століття / Оксана Володимирівна Філоненко // Наукові записки КДПУ. Серія: Педагогічні науки / ред. В. В. Радул [та ін.]. – Кіровоград : КДПУ ім. В. Винниченка, 2011. – Вип. 99. – С. 239-246.
Series/Report no.: Педагогічні науки;
Abstract: (uk) У статті розглянуто історичний аналіз становлення та розвитку жіночої освіти центрального регіону України у другій половині XIX – на початку XX століття; виявлено соціальні, економічні і педагогічні умови, в яких відбувався цей процес.
(ru) В статье осуществлен анализ историко-педагогических аспектов становления и развития женского образования в центральном регионе Украины во второй половине XIX – в начале XX в.; рассматревается организационная структура и содержания педагогического образования женщин региона.
URI: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/1467
Appears in Collections:Наукові видання каф-ри педагогіки та освітнього менеджментуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.