Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/1413
Title: Формування високопрофесійного викладача з урахуванням особистих його якостей як основна сучасна складова діяльності вищого навчального закладу
Authors: Величко, Степан Петрович
Keywords: авторитет
особисті якості
викладач
педагогічні компетенції
вища школа
розвиток освіти
Issue Date: 2012
Publisher: КДПУ ім. В. Винниченка
Citation: Величко С. П. Формування високопрофесійного викладача з урахуванням особистих його якостей як основна сучасна складова діяльності вищого навчального закладу / Степан Петрович Величко // Наукові записки КДПУ. Серія: Педагогічні науки / ред. кол.: Радул В. В. [та ін.]. - Кіровоград : КДПУ ім. В. Винниченка, 2012. - Вип. 102. – C. 23-33.
Series/Report no.: Педагогічні науки;
Abstract: (uk) У статті йдеться про актуальні педагогічні проблеми, що виникають на сучасному етапі суспільного розвитку у зв'язку із підготовкою високопрофесійних педагогічних кадрів для вищої професійної школи. Розкриваються тісно взаємопов’язані особисті якості, як це випливає із аналізу взаємозв'язків у соціумі та культури і освіти, які є досить вагомими і значущими для формування педагогічних компетентностей та авторитету викладача педагогічного вищого навчального закладу.
URI: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/1413
Appears in Collections:Наукові видання каф-ри фізики та методики її викладанняItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.