Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/1008
Title: Умови лінійної стійкості хвильових пакетів у двошаровій рідині з вільною поверхнею
Authors: Авраменко, Ольга Валентинівна
Нарадовий, Володимир Володимирович
Keywords: математичний метод
нелінійна задача
лінійні наближення
метод невизначених коефіцієнтів
дисперсійне рівняння
Issue Date: 2008
Publisher: КДПУ ім. В. Винниченка
Citation: Авраменко О. В. Умови лінійної стійкості хвильових пакетів у двошаровій рідині з вільною поверхнею / Ольга Валентинівна Авраменко, Володимир Володимирович Нарадовий // Наукові записки КДПУ. Серія : Математичні науки / ред. Ю. І. Волков [та ін.]. – Кіровоград : КДПУ ім. В. Винниченка, 2008. – Вип. 67. – С. 3–10.
Series/Report no.: Математичні науки;
Abstract: (uk) Методом багатомасштабних розвинень отримано перші три наближення нелінійної задачі поширення хвильових пакетів на поверхні контакту двох рідких середовищ та на вільній поверхні. Знайдено розв’язки задачі першого наближення, виведене дисперсійне рівняння.
(en) The first three linear approximation problems of the non-linear problem of wave-packets propagation along the interface of two fluids and free surface are founded by the method of multiply scales. Solutions of the first problem and the dispersion equktion are obtained.
URI: http://dspace.kspu.kr.ua/jspui/handle/123456789/1008
Appears in Collections:Наукові видання каф-ри математики та методики її навчання



Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.