Browsing by Author Milova, T. M.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Ґ Д Е Є Ё Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 7 of 7
Issue DateTitleAuthor(s)
2008Конституційне право людини і громадянина на свободу наукової творчості в Україні : автореф. дис.Мілова, Тетяна Миколаївна; Милова, Татьяна Николаевна; Milova, T. M.
2008Конституційне право людини і громадянина на свободу наукової творчості в Україні : дис.Мілова, Тетяна Миколаївна; Милова, Татьяна Николаевна; Milova, T. M.
2013Конституційний принцип рівності як гарантія забезпечення прав та свобод людини і громадянинаМілова, Тетяна Миколаївна; Милова, Татьяна Николаевна; Milova, T. M.
2013Конституційні принципи регулювання духовно-етичних та ідеологічних відносин в УкраїніМілова, Тетяна Миколаївна; Милова, Татьяна Николаевна; Milova, T. M.
2005Окремі особисті права і свободи громадян України та їхня відповідальність європейським стандартамМілова, Тетяна Миколаївна; Милова, Татьяна Николаевна; Milova, T. M.
2005Особисті права і свободи громадян України та їх відповідність європейським стандартамМілова, Тетяна Миколаївна; Милова, Татьяна Николаевна; Milova, T. M.
2015Право на академічну свободу: конституційно-правовий вимірМілова, Тетяна Миколаївна; Милова, Татьяна Николаевна; Milova, T. M.