Browsing by Author Мілова, Тетяна Миколаївна

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Ґ Д Е Є Ё Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 33  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2019Акти конституційного суду україниу контекстіреформування Конституційної юстиціїМілова, Тетяна Миколаївна
2021Виникнення та роль інституту префекта в контексті «формул» європейських країнМілова, Тетяна Миколаївна; Гейко, Анна Валеріївна; Milova, T.; Heiko, A.
2020До питання конституційних основ духовноїбезпеки УкраїниМілова, Тетяна Миколаївна
2012Духовно-моральні та ідеологічні відносини як предмет конституційного регулюванняМілова, Тетяна Миколаївна
2019Забезпечувальний наказ у практиці Конституційного суду УкраїниМілова, Тетяна Миколаївна
2021Конституційна скарга в україні як засіб захисту прав людини і громадянинаМілова, Тетяна Миколаївна
2016Конституційне право людини і громадянина на академічну свободуМілова, Тетяна Миколаївна
2008Конституційне право людини і громадянина на свободу наукової творчості в Україні : автореф. дис.Мілова, Тетяна Миколаївна; Милова, Татьяна Николаевна; Milova, T. M.
2008Конституційне право людини і громадянина на свободу наукової творчості в Україні : дис.Мілова, Тетяна Миколаївна; Милова, Татьяна Николаевна; Milova, T. M.
2013Конституційний принцип рівності як гарантія забезпечення прав та свобод людини і громадянинаМілова, Тетяна Миколаївна; Милова, Татьяна Николаевна; Milova, T. M.
2022Конституційно-правовий аспект принципу рівності як гарантії прав та свобод людини і громадянина в УкраїніМілова, Тетяна Миколаївна; Milova, T.
2013Конституційні принципи регулювання духовно-етичних та ідеологічних відносин в УкраїніМілова, Тетяна Миколаївна; Милова, Татьяна Николаевна; Milova, T. M.
2018Кримінально-правова характеристика об’єкта і предмета незаконного збагаченняМілова, Тетяна Миколаївна
2020Міжнародні стандарти щодо права людини і громадянина на свободу наукової творчостіМілова, Тетяна Миколаївна; Milova, T.
2012Навчально-методичний комплекс курсу «Кримінальне право України. Особлива частина»Мілова, Тетяна Миколаївна; Милова, Татьяна Николаевна
2013Навчально-методичний комплекс. «Конституційне право України» (за вимогами кредитно-модульної системи)Мілова, Тетяна Миколаївна; Милова, Татьяна Николаевна
2018Народна законодавча ініціатива як форма безпосередньої демократіїМілова, Тетяна Миколаївна; Поляк, Юлія Володимирівна; Milova, T.; Polyak, J.
2007Нормативно-правові гарантії конституційного права людини і громадянина на свободу наукової творчості в УкраїніМілова, Тетяна Миколаївна
2018Об ’єкт складу злочину, передбаченого ст. 368-2 КК УкраїниМілова, Тетяна Миколаївна
2017Окремі аспекти інституту конституційної скарги та необхідність їх законодавчої регламентації в УкраїніМілова, Тетяна Миколаївна